Pietna spomienka „Zapáľ sviečku za včeličku“
(Medzinárodný deň poškodených očkovaním)
3. júna/lipňa/června 2018

logo Medzinárodný deň poškodených očkovaním (v angličtine)    Okolo nedele 3. júna/lipňa/června 2018 budú pri príležitosti Medzinárodného dňa poškodených očkovaním opäť prebiehať stretnutia s názvom Zapáľ sviečku za včeličku, ktoré usporadúvajú rodičia na Slovensku za podpory Slobody v očkovaní (www.slobodaVockovani.sk) a Iniciatívy pre uvedomenie si rizík očkovania (www.RizikaOckovania.sk) a v Česku za podpory spolku RoZaLIO (ROdiče ZA Lepší Informovanost a svobodnou volbu v Očkování; www.RoZaLIO.cz) a Společnosti pacientů s následky po očkování, z.s. (www.PoOckovani.cz). Poukazujú tým na nepriaznivé účinky očkovania, ktoré nie je len neškodnou včeličkou, ako si mnohí myslia, ale môže aj vážne ohroziť zdravie.

    Rodičom vadí bagatelizovanie týchto nežiaducich účinkov a chcú vyjadriť podporu rodinám, ktorým systém očkovania nepriaznivo zasiahol do ich života. Títo ľudia, malé deti nevynímajúc, zaplatili často krutú daň, a tou je poškodenie zdravia očkovaním. Práve preto zapaľujú sviečku za „neškodnú včeličku“ a poukazujú tým na to, že zdravie spoločnosti (tzv. „verejné zdravie“) niečo stojí.

    Pridajte se, prosím, k tomuto podujatiu práve vo Vašom meste! Ak se toto podujatie nekoná vo Vašom okolí, zapáľte, prosím, sviečku za „neškodnú včeličku“ aspoň doma a vyjadrite tým podporu rodinám, ktorým systém očkovania nepriaznovo zasiahol do ich životov.

    Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa na tomto podujatí akokoľvek podieľajú a podporujú ho!

    Uvítame a vopred ďakujeme za prípadné fotografie z Vašich osobných pietnych spomienok na obete očkovania, pokiaľ možno aj s  logom podujatia , ktoré nám, prosím, pošlite na sloboda.v.ockovani@gmail.com.

 

Zoznam podujatí

Slovensko

mesto dátum čas — kde — čo
Banská
Bystrica
sobota
2.VI.2018
13:30–16:30
morový/mariánsky stĺp (Immaculata),
námestie Slovenského národného povstania (SNP), blízko Radnice, Kostola sv. Františka Xaverského a Mestskej/hodinovej veže —
⚫ zapaľovanie sviečok za obete plošného/povinného očkovania,
⚫ rozhovory s okoloidúcimi,
⚫ podpisovanie Petície za slobodnú voľbu v očkovaní
⚫ stretnutie kritikov povinného očkovania, ktorého sa (okrem iných) zúčastnia:
Ing. Marián FILLO, Sloboda v očkovaní a Slobodný vysielač, prispievateľ do časopisu (mesačníka) Vitalita
Štefan STANČÍK, klasický homeopat, www.KlasickaHomeopatia.sk

obrazová upútavka pre udalosť na FaceBooku

obrazová upútavka pre titulku skupiny na FaceBooku

leták podujatia Zapáľ sviečku za včeličku (kliknite pre plnú veľkosť v novom okne/záložke)

Česko

město datum čas — kde — co
Uherské Hradiště pondělí 4.VI.2018 od 15:30Cafe 21, Masarykovo náměstí 21

 

Odkazy na ďalšie zdroje:

 


    Len vďaka dobrovoľným príspevkom čitateľov a poslucháčov môže Sloboda v očkovaní prinášať všetkým ľuďom bezplatne dôležité informácie (nielen) o očkovaní. Ak si myslíte, že naša práca má hodnotu, a ak je to vo vašich možnostiach, prispejte, prosím, na ďalší chod tejto stránky. Každé euro a každý cent je dobrý a srdečne ďakujeme zaň!
    Môžete však priložiť ruku k dielu aj iným spôsobom.