Neverte novej „štúdii“ o Gardasile/Silgarde

17.09.2012 06:10

The Douglass Report - 12.II.2012 - Dr. William Campbell Douglass ml.

 

       Pôvodný článok Don’t trust new Gardasil ‘study’
       z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

 

fotografia - Dr. William Campbell Douglass ml.       Museli by ste asi byť na výplatnej listine firmy Merck (na Slovensku vystupuje pod skradkou MSD = Merck, Sharp & Dohme — pozn. prekl.), aby ste verili, že nebezpečná vakcína proti HPV, vyrobená touto firmou, je skutočne bezpečná. A samozrejme, najnovšia štúdia, ktorá to tvrdí, bola financovaná nikým iným než samotným Merckom.

       Aké to prekvapenie! :-)

       Dobre teda. Predstavme si na minútku, že Gardasil (vakcína proti HPV; na Slovensku sa predáva pod značkou Silgard — pozn. prekl.) JE bezpečný... Moja otázka je: v porovnaní s čím?

       A tu je pes zakopaný, pretože ak sa na to pozriete bližšie, táto „štúdia bezpečnosti“ neskúmala najčastejšie sťažnosti ohľadne tejto vakcíny.

       Namiesto toho bolo označenie vakcíny za „bezpečnú“ založené na fakte, že štúdia nezistila, že by Gardasil spôsoboval lupus, cukrovku 1. typu alebo roztrúsenú sklerózu.

       To sú veci! Odhliadnuc od faktu, že tieto nežiaduce účinky sa sotva kedy vôbec dostanú do výkazov, je tu ešte jeden očividný nedostatok: u niektorých z týchto autoimunitných ochorení trvá roky, kým sa prejavia, lenže štúdia sledovala dievčatá iba 6 mesiacov!

       Zabudnite na tieto korporátne podvody, pretože skutočné čísla si už môže každý pozrieť: Dievčatá, ktoré boli očkované Gardasilom, podľa hlásení utrpeli kŕče, slepotu, stratu pamäte i úmrtia.

       A kvôli čomu? Možno si pomyslíte, že protiváhou týchto rizík bude nejaký rakovinu potláčajúci zázrak — ale nie je. Gardasil chráni len proti NIEKTORÝM kmeňom HPV, ktoré môžu potenciálne spôsobiť rakovinu, a aj táto miniatúrna ochrana časom zmizne.

       Federálni úradníci to všetko vedia. Ale namiesto stiahnutia tejto vakcíny z trhu raz a navždy, boli DVAKRÁT prichytení s krvou na rukách, ako sa snažia nežiaduce účinky očkovania Gardasilom ututlať. A teraz chcú nanútiť túto vakcínu aj chlapcom.

       Či už je váš celkový postoj k očkovaniu taký alebo onaký, toto je zlá správa. Ak milujete svoje deti a vnúčatá, uchovajte ich v bezpečnej vzdialenosti od Gardasilu — bez ohľadu na to, čo hovoria „najnovšie“ štúdie.

 


Preklad a zverejnenie tohto článku zabrali prekladateľovi približne 40 minút čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, môžete našu činnosť podporiť.