Chcípneme všichni,,ale člověk si říká kdy? :-)

Roman | 10.09.2013

Nejlepší je podstoupit co nejvíce očkování..Třeba rtuť mě baví nejvíc..:-)
Připadám si potom,jako terminátor..¨Jo a syntetické écka,tak ty přímo miluju:-))Jo a nejraději mám geneticky upravené potraviny,chutnájí jako umělá hmota a tu taky miluju.Prosté co říct víc,snad jenom děkuji bože.
:-D

Pridať nový príspevok