Dobry den pane Fillo,
Vy i MUDr. Eleková děláte perfektni osvětu. Co píšete je pravda, ptám se mamin, vidím jejich děti. Ochota očkovat klesá. Kdo se zajímá, hned dávám odkaz na Vaše stránky, pediatričce i alergoložce dám obě knižky od pí. Elekové. Koupím si další a propůjčuji dál. Upřímě se divím, že "zápasíte" jen s takovým nýmandem jako je hojný budget, pokud se nezlepší, možná pak low budget. Ani ten právník za nic nestál. Nejžalostněji v mých očích dopadl MUDr. Lipták. Jen nechapu, proč se očkuje celosvětově. A jak je to s tím Japonskem. Někde jsem četla, že snad pět očkují kojence. Taky mě zajímalo, kolik neočkovaných dětí za 3 roky v ČR umřelo či se léčí na TBC. No, bylo by žalostné zjistit, že očkováni BCG mnoha dětem ublížilo a ještě jsme to platili. A u Vás to stále do dětí myslím ládují. A proč není víc lékařů či aktivistů jako jste vy, to se bojí? Pane Fillo, s rostoucím nezájmem očkovat bude sílit tlak na lidi jako jste vy. A pak ty mediální kauzy, když neočkovaný dostane černý kašel, spalničky,... Prostě nedokáži si představit, že je očkování omyl, ničíme si zdraví a ještě za to platíme.
nepohodlní pro farmakofirmy
Martina | 10.09.2013
